Imate radi mistična bitja? Mogoče volkodlake? So vam všeč skrivnostne zveri- volkovi? Pridružite se nam- na forumu o volkodlakih in volkovih ^^

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
Pozdravljeni na forumu o Volkovih in Volkodlakih. Upamo da vam je forum všeč in da se nam pridružite in debatirate z nami. l.p. Nion

Share | 

Mi, otroci s postaje ZOO

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
buba
Modek

Število prispevkov : 25
Točke : 46

ObjavljaNaslov sporočila: Mi, otroci s postaje ZOO   Pet Maj 21, 2010 5:38 pm

Odločila sem se, da vam predstavim eno mojih najljubših knjig, mi, otroci z postaje zoo.

Knjiga oz. film govori o deklici christini, ki se poda v temačno usodo...zabrede v droge..najprej kadi samo hašiš, potem zače jemati dope, nato pa tudi heroin...če vas zanima nadaljevanje zgodbe, oz. filma, si ga oglejte oz. preberite...zgodba je precej žalostna, tudi film...

Nauk te zgodbe je, da z drogami ne postanemo frajerji, ampak se podamo v smrt...
knjigo je napisala Christiane F.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Nion
Admin

Število prispevkov : 134
Točke : 296
Kraj : Žiri

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi, otroci s postaje ZOO   Sob Maj 22, 2010 9:56 pm

Tale film smo mi gledali v osnovni šoli in je bil res dober ^^ Pa tudi knjiga je odlična ^^ Jo priporočam ^^
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://werewolves-rulez.forumsl.net

Mi, otroci s postaje ZOO
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1